Docent - Teacher

Hoe kan ik een toets delen?

Updated on

De koppeling tussen Osiris en Cirrus maakt de toets aan en deelt de toets met de examinator van de toets, alsmede met de leden van het team Digitaal Toetsen (voor support). De examinator heeft de mogelijkheid om de toets met andere docenten te delen.

  • Navigeer naar Toetsen via de linkernavigatiebalk.
  • Klik op de toets die je wilt delen.
  • Klik op Delen.
  1. Zoek en selecteer de gewenste persoon door de naam in te voeren bij Persoon toevoegen.
  2. Klik op Selecteer rol van de persoon en selecteer welke rol hij/zij krijgt voor deze toets.
  3. Het wordt sterk afgeraden om Anoniem delen te gebruiken, tenzij het om een proeftoets gaat. Er wordt bij deze functie een link gecreëerd die je kunt delen met wie jij wilt. Deze personen die de link hebben, kunnen de toets maken zonder login en er worden geen resultaten bijgehouden.

Iedereen die in de lijst staat, heeft automatisch toegang tot de toets (je hoeft nergens op opslaan te klikken).

  • Examiner: de examinator kan vragen toevoegen en verwijderen aan een toets, het form toevoegen aan en verwijderen uit een toets en de toets delen met andere docenten.
  • Exam author: de toetsauteur kan vragen toevoegen aan en verwijderen uit een toets en items beheren in het form.
  • Exam reviewer: de toetsreviewer kan een toets met de status “review” bekijken en vervolgens goed of afkeuren.
  • Exam administrator; de examenbeheerder heeft alle rechten binnen een toets. Dit is de rol die de aanmaker van een toets heeft (coördinator DT).
Previous Article Hoe stel ik de publicatie-instellingen in van een toets met open vragen?
Next Article Hoe maak ik een goede toets?