Docent - Teacher

Hoe kun je in één handeling een groep cursussen goedkeuren?

Updated on

Het is mogelijk om een hele groep cursussen die in de stap "Controle" zitten goed te keuren. In deze werkinstructie wordt beschreven hoe dit in zijn werk gaat.

Selecteer de groep goed te keuren cursussen

Selecteer de cursussen die je wil goedkeuren.

Goedkeuren

Goedkeuren

Selecteer nu de actie "Goedkeuren"

De cursussen zijn goedgekeurd

De cursussen zijn goedgekeurd

In het dialoogvenster wordt getoond dat er x cursussen zijn goedgekeurd. De goedgekeurde cursussen zijn direct ook verdwenen uit het scherm. Alleen de niet geselecteerde cursussen staan er nog in omdat die immers nog goedgekeurd moeten worden.

Previous Article Hoe kan ik een door de docent of secretariaat goedgekeurde invoer goedkeuren?
Next Article Hoe kan ik een behandelaar toewijzen aan een of meerdere cursussen?