Docent - Teacher

Handleiding AV-bediening – Huygens Crestron touch panel

Updated on

Opstarten van de apparatuur

1. Start de apparatuur
Druk op knop 'on/off' (1) om de apparatuur in te schakelen. Deze knop knippert tijdens het inschakelen. Wanneer het knipperen is gestopt en de knop brandt, dan is de apparatuur goed opgestart.

2. Kies je bron
Wanneer de 'on/off' knop niet meer knippert, kies je voor de juiste bron. Selecteer PC, HDMI 1 of HDMI 2

Gebruik van de apparatuur

1. Apparatuur inschakelen
Druk op deze knop om de apparatuur in te schakelen. De knop brandt wit wanneer de apparatuur aan staat. Middels deze knop is de apparatuur ook weer uit te schakelen.

2. Laptop (VGA) gebruiken
Kies deze knop als je een laptop gebruikt die je hebt aangesloten met de VGA kabel. De knop brandt wit wanneer deze gekozen is.

3. PC gebruiken
Kies deze knop als je de PC gebruikt. De knop brandt wit wanneer deze gekozen is. Let op; in de meeste zalen zit ook een HDMI 2 knop. Deze kies je wanneer je jouw laptop hebt aangesloten met de HDMI kabel.

4. Mute knop
Druk op deze knop om het geluid van je laptop te dempen.

5. Mediavolume indicatie
Deze meter geeft aan hoe hoog het mediavolume staat ingesteld. Hoe meer lampjes je ziet, hoe hoger het volume staat ingesteld.

6. Mediavolume omlaag
Deze knop verlaagt het mediavolume van je laptop.

7. Mediavolume verhogen
Deze knop verhoogt het mediavolume van je laptop.

Contactgegevens

Voor AV vragen of -storingen, kun je contact opnemen met Audiovisual Services.

Telefoon: (024-36) 12680 (op werkdagen bereikbaar tussen 8:00 en 16:30)

Mail[email protected]

Voor ICT gerelateerde vragen en storingen, kun je contact opnemen met de ICT helpdesk.

Telefoon: (024-36) 22222

Mail[email protected]