Docent - Teacher

Wat moet ik doen als ik bericht krijg dat mijn cursusinvoer in OSIRIS Cursusinvoer is afgekeurd?

Updated on

Het redactieproces van de cursussen gebeurt in OSIRIS Cursusinvoer in twee stappen:  INVOER en CONTROLE. Wanneer de medewerker die de controle doet van mening is dat een cursus niet voldoet aan de eisen, of onvolledig is, kan hij de cursus 'teruggeven' aan de docent of het secretariaat dat de invoer deed. In deze werkinstructie staat beschreven hoe dit in zijn werk gaat.

Ga naar OSIRIS Cursusinvoer

Ga naar OSIRIS Cursusinvoer en log in. Zoek de cursus op en pas de gevraagde wijzigingen toe; keur de cursus opnieuw goed. (zie werkinstructie goedkeuren cursus).

Previous Article Hoe bewerk ik mijn cursusgegevens en keur ik ze goed?
Next Article Hoe kan ik een cursus die ik al heb goedgekeurd bekijken?